A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aferdita Demaku - Syt E Tu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Gurbetqari Im"


syt e tu me sjellin fat kam deshir te shoh qdo nat veq nje nat mos me tpa skam vullnet as skam sevda

syt e tu me sjellin fat kam deshir te shoh qdo nat veq nje nat mos me tpa o skam vullnet as skam sevda

ref: 2x

qka u ba jam tuj mendu spo muj vetit me i besu kur dikend ta don zemra te ik truni e te len mendja

qka u ba jam tuj mendu spo muj vetit me i besu kur dikend ta don zemra te ik truni e te len zemra

ni fjal t'mir ti kur ma thu po shkon dita tuj fluturu por nje te keqe me ma than fillon zemra te me qan

ni fjal t'mir ti kur ma thu po shkon dita tuj fluturu por nje te keqe me ma than oo fillon zemra te me qan

ref: 4x
qka u ba jam tuj mendu spo muj vetit me i besu kur dikend ta don zemra te ik truni e te len mendja

qka u ba jam tuj mendu spo muj vetit me i besu kur dikend ta don zemra te ik truni e te len mendja


Lyrics submited by  tinnna
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019