A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aferdita Demaku - Zemer Zemer


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Gurbetqari Im"


zemer zemer sa po vuan ai me ty zemer po luan zemer zemer sa po vuan shpresat tua sot u shuan e sinqert je por eshte kot ai pot ben te qash me lot e sinqert je por eshte kot ai pot ben te qash me lot

ref: 2x

a ka kush ne ket bot te mi ndal mua kta lot a ka kush oj shoqni te ma kthen at dashuri a ka kush ne ket bot te mi ndal mua kta lot a ka kush oj shoqni te ma kthen at dashuri

zemer zemer sa po vuan ai me ty zemer po luan zemer zemer sa po vuan mallin ty kush do ta shuan dashuria te ka ik e ty spo te teren syt dashuria te ka ik e ty spo te teren syt

ref: 4x


Lyrics submited by Tina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019