Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Dy Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Dy zemra dy zemra i paska qel sabahi ah sa shum njanen per tjetren i paka marr malli,dy zemra dy zemra kaqel sabahi ah sa shum njanen per tjetren i psaka marr malli.
Ref:Mos shko mos shko po i thot njana tjetres mos shko mos shko se tkam fat te jetes mos shko mos shko po falmi kta sy mos shko o mos hko qka boj un pa ty.
Dy zemra dy zemra nuk po mujn me u nda ah sa shum i kish marr malli moti sishin pa dy zemra dy zemra nuk po mujn me u nda ah sa shum i kish marr malli moti sishin pa.
Ref:Mos shko mos shko po i thot njana tjetres mos shko mos shko se tkam fat te jetes mos shko mos shko po falmi kta sy mos shko qka boj un pa ty.


Ky tekst u dërgua nga Dona

Aferdita Demaku - Dy Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Zemra".
3. Video është e këngës "Dy Zemra", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0