Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Me Lot N'sy Te Kam Kendu (Kendon Bilbili) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

ME LOT NE SY TE KAM KERKU
EMRIN TEND TA KAM KENDU
A THU DIELLI DO TME NGROH
EDHE NKET PRANVER)2her
REF:
KNON BILBILI,PO KENDON SOT VEQ PER MUA ME MGEZU E ME SHERUAR SHPIRTIN TIM TE MJER.
2..
SHUM PAK ZGJATKA DASHURIA,
PASTAJ TE MUDON VETMIA,
KEND TASH AJO E GEZON
KEND E LEDHATON)2her
REF?
)2 her


Aferdita Demaku - Me Lot N'sy Te Kam Kendu (Kendon Bilbili)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Lot N'sy Te Kam Kendu (Kendon Bilbili)".
3. Video është e këngës "Me Lot N'sy Te Kam Kendu (Kendon Bilbili)", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0