Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Aferdita Demaku - Un Nuk Jam Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Nuk Jam Si Ti".
3. Video është e këngës "Un Nuk Jam Si Ti", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Aferdita Demaku - Un Nuk Jam Si Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Po Marrim Nuse"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+01:00DKUR ME KE THAN QE MA KE iNATi
QE S'PO MUNESH MEM PA ME SYY
SE Di QKA U BAN Si E DESHTi FATi
FJALET E TUA KREJT TU KAN KTHY

DiKUR ME KE THAN i KE SYT ME MAJE
OO SPO LEN VAJZ Ti PA E SHiKJU
FJALET Mi KE NDRU DHE TASH ASHiQARE
ZEMRA TE DiGJET ME NEJT ME MU

UNE NUK JAM Si Tii PER TY SFOLi KEQ
CiLA iSHTE ZEMRA JOTE KREJT E KAN MARR VESH

UNE NUK JAM Si DASHUROJ ME SHPiRT
QKA E KE PAS NE DOREN TENDE KUR NUK E KE DiT

UNE NUK JAM Si Tii PER TY SFOLi KEQ
CiLA iSHTE ZEMRA JOTE KREJT E KAN MARR VESH

UNE NUK JAM Si DASHUROJ ME SHPiRT
QKA E KE PAS NE DOREN TENDE KUR NUK E KE DiT

MUA MOS MU LUT GJEJE DiKAN TJETER
FJALET E TUA PER MUA SKAN VLER
EDHE PSE DiKUR TE KAM DASHUR TEPER
TASH SME MER MALLi ME PA AS NiHER

DiKUR ME KE THAN i KE SYT ME MAJE
OO SPO LEN VAJZ Ti PA E SHiKJU
FJALET Mi KE NDRU DHE TASH ASHiQARE
ZEMRA TE DiGJET ME NEJT ME MU

UNE NUK JAM Si Tii PER TY SFOLi KEQ
CiLA iSHTE ZEMRA JOTE KREJT E KAN MARR VESH

UNE NUK JAM Si DASHUROJ ME SHPiRT
QKA E KE PAS NE DOREN TENDE KUR NUK E KE DiT

UNE NUK JAM Si Tii PER TY SFOLi KEQ
CiLA iSHTE ZEMRA JOTE KREJT E KAN MARR VESH

UNE NUK JAM Si DASHUROJ ME SHPiRT
QKA E KE PAS NE DOREN TENDE KUR NUK E KE DiT


Ky tekst u dërgua nga Vj0llca
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë