Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Ta Kisha Dit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ta kisha dit
se dot kisha halle
une ma mire
mos tkisha lindur fare (2x)

e thirra, thirra oj nan
askurre smu pergjegje
ee kur i qela syte
qyqe kam met vete
e shum akshom oj nan
pa ty i kam mjek e
ee me mashtroj oj nan

fjalt e tu oj nane
un si pata ngu ehh
jam kon nat gjamie
ma larg skam mendu (2x)

e shume e tjer's oj nan
kan pikun gurbete
e ktu u sbuta nan
jo skishte lezete
e larg prej shpis oj nan
koka shum me hjeke
e jam merzit oj nan
mo spo muj me nejte!

fjalt e tu oj nane
un si pata ngu ehh
jam kon nat gjamie
ma larg skam mendu (2x)Nuk kemi video për këtë këngë.
Aferdita Demaku - Ta Kisha Dit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Kisha Dit".
3. Video është e këngës "Ta Kisha Dit", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0