A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aferdita Demaku - Veq Me Zemer


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Veç Me Zemer"


Rastesisht sonte u pam
ne ket nat ter plot hare
nuk guxon askush ne bot
te me thot i imi s'je.

Krejt kan qef me ndejt me ty
dhe kjo gje me pengon shum
por asnjera ne ket bot
nuk te don me shum se un.

Ref.:
jo me fjal por veq me zemer
thuhet gjdo gje ne ket jet
se keshtu fillon mas miri
dashurija e sinqert. (2x)

Rastesisht sonte u pam
ball per ball e sy me sy
ti se din sa m'kish mar malli
qe te jem serish me ty.

Krejt kan qef me ndejt me ty
dhe kjo gje me pengon shum
por asnjera ne ket bot
nuk te don me shum se un.

Ref.:
jo me fjal por veq me zemer
thuhet gjdo gje ne ket jet
se keshtu fillon mas miri
dashurija e sinqert. (4x)


Lyrics submited by Kaqurrele
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019