Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - A E Din Sa Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

As se kthen koken as nuk me flet vajzee moj
ma lendon zemren sme len te qet vajze mooj

jam i mjere jam i shkret jam a pafat une mojj kur loti em pikon zemra me vajton per ty nuk pushoon

jam i mjere jam i shkret jam pa fat une mojj kur loti me pikon zemra me vajton per ty nuk pushon

rruges kalon e nuk em shikon vajzee mojj
veq nje fjal dua ti ta ma thuash vajze moj
reff2x:
si ti ja bej ka te shkojj sjam i qet une moj kur loti me pikon zemra vajton per ty nuk pushon

mos me le si zog te mjer si qdo kend pa diell
ktheu te lutem ni fjal ma thuaa a e din sa te dua
mos me le si zog te mjer si qdo kend po diell
kthehu te te mutem ni fjal ma thua ae din sa te duaa


Ky tekst u dërgua nga Florina DedincaAferdita Demaku
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Aferdita Demaku - A E Din Sa Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Din Sa Te Dua".
3. Video është e këngës "A E Din Sa Te Dua", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0