Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Qefin Grues Mos Ja Prish Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  8

hej hej mir e di ti don nues per shtepi gjithmon kshtu ka qen zakon gruja burrin e degjon ti ti mir e di moter e kadal tani ni gja duhet me degju kili moli ska me muu !!!!!!

ref. nga e hen NE Te shtun ne tatliqin e baj une po ta jap sot ni premtim po u lodhe shpirti im te djelen e len pushimmm hoppaaaa

titi mir ta dish qfin gruas mos ja prish po ja prishe qefin grus niqind fish do ta pagush

po po ti vendos vet fillos dhe vet vulos veq te dalsh prej ores 10 ta dish vulen e kam vet :jashaaaaaaaaaaaaaaaaaa:::::
REF :nga e henA ne te shtun ne tatliqen e bej une po ta jam sot nje premtim po u lodhe shpirti im e djelen e le pushim


Aferdita Demaku - Qefin Grues Mos Ja Prish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qefin Grues Mos Ja Prish".
3. Video është e këngës "Qefin Grues Mos Ja Prish", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0