A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Aferdita Demaku - Pse Nuk Erdhe


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Kokan Mbledh Qikat Per Qef"


Sonte kenga ime
Tjeret i gezon
E ti zemres sime
Asaj i mungon

Per te tjeret kendoj
E per vete qaj
Se prej zemres sime
Kurr nuk mund te te ndaj x2

Ref...x2
Pse nuk erdhe pse nuk erdhe
Pse ti zemren mu ma theve
Pse nuk erdhe kur t'kam prit
A s'ke dasht a s'e ke dit

Pa u pa o me ty
Kaloi kohe e gjate
Pse s'ke ardhe o shpirt
Me ma ndreq ket nate

Per te tjeret kendoj
E per vete qaj
Se prej zemres sime
Kurr nuk mund te ndaj x2

Ref...x2
Pse nuk erdhe pse nuk erdhe
Pse ti zemren mu ma theve
Pse nuk erdhe kur t'kam prit
A s'ke dasht a s'e ke dit

...


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019