Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - N'maje T'shpis Valon Flamuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

N'maje te shpise u ngrit flamuri
Dasem te madhe ne po bojme
Edhe nanes po i qesh nuri
Djalin sot po e martojme x2

Ref...x2
Hajde te gjithe hyni ne valle
Hyni ne valle me vallezu
Lum po ban baba dhe nana
Sa shume zemrat ju kane gezu

Çou moj nane e priti krushqit
Po e bijne nusen me duvak
Hajde nuse ardhsh e bardhe
Si shqiponja ne bajrak x2

Ref...x2
Hajde te gjithe hyni ne valle
Hyni ne valle me vallezu
Lum po ban baba dhe nana
Sa shume zemrat ju kane gezu

Po knojne motrat me dahire
Martojne vllaun per hasret
Çifti i ri u trashegofshi
Qofshi te lumtur o ne kete jete x2

Ref...x2
Hajde te gjithe hyni ne valle
Hyni ne valle me vallezu
Lum po ban baba dhe nana
Sa shume zemrat ju kane gezu

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Aferdita Demaku - N'maje T'shpis Valon Flamuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'maje T'shpis Valon Flamuri".
3. Video është e këngës "N'maje T'shpis Valon Flamuri", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0