Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aferdita Demaku - Hajde Te Shkojm Ne Pushim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Te Shkojm Ne Pushim".
3. Video është e këngës "Hajde Te Shkojm Ne Pushim", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aferdita Demaku - Hajde Te Shkojm Ne Pushim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Dashnor Pa Dashuri"

Komente

1 🔥

11/09/2012

2012-09-11T15:53:29+00:00Nese dua qe te shkojm
Mos me thuaj qe s'kam koh
Se pushimi esht flori
Ne shendet e dashuri

Hallet qe i kem ne jet
Do t'i largojm me t'vertet
T'i harrojm problemet pak
Per aq koh sa jemi bashk

Ref...
Hajde t'shkojm o ne pushim
Nga Saranda e gjer n'Ulqin
Rrend me rrend o ne çdo plazh
Sebashku ishim knaq

O po i dham vetes hapsir
Ta jetojm jeten me mir
Dashurin ta shijojm pak
N'arom detit ku ka balt

N'arom detit ku ka balt

Ket knaqsi mos ta harrojm
Kur vjen nata dalim n'korz
Nese dojm pak me u argtu
Shkojm n'muzik me vallzu

Kur je me at qe e don
S'behesh kurr monoton
Ndjenjat qe tani i ke
Po te lutem shprehi mos kurse

Ref...
Hajde t'shkojm o ne pushim
Nga Saranda e gjer n'Ulqin
Rrend me rrend o ne çdo plazh
Sebashku ishim knaq

O po i dham vetes hapsir
Ta jetojm jeten me mir
Dashurin ta shijojm pak
N'arom detit ku ka balt

...

Ref...
Hajde t'shkojm o ne pushim
Nga Saranda e gjer n'Ulqin
Rrend me rren o ne çdo plazh
Sebashku ishim knaq

O po i dham vetes hapsir
Ta jetojm jeten me mir
Dashurin ta shijojm pak
N'arom detit ku ka balt


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet