Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Më Nuk Vuaj Për Tradhtar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  60

Per dy vet .. darken e shtrova
N'ambientin romantk ...
Dy qirinj i ndeza .. t'na bejn drit.
Nje munzimk te let leshova .. lule vura ntavolin
Dhe te kam prit .. te kam prit
Ikin me nxitim.. akrepat e vjeter
Erdh mesazh anonim ... ku shkruan te kan pa me tjeter
REF..
E une prisja .. derisa djelli doli
Qirinjet u shuan ..lulet ishin thar
At dit doja t'vdisja.. e nje engjell sikur foli
Mos u bej e mar .. mos vuaj per tradhtar
E une prisja .. derisa djelli doli
Qirinjet u shuan ..lulet ishin thar
At dit doja t'vdisja...nuk jam pjes e atij roli
Me muk jam e marre .. nuk vuaj per tradhetare
.
Shtrarit me mendafsh mbuluar..
Nje shanpanje ... me dy gota
E nje dhurat per t'befasuar
Veq per ty jam zbukuruar .. ti per mua ishe bota
POR ME U BASHKU SISHTE SHKRUAR ..
Ikin me nxitim..akrepat ne mur
U betova qe shpirti im .. te mos vuaj kurr
REF.
E une prisja .. derisa djelli doli
Qirinjet u shuan ..lulet ishin thar
At dit doja t'vdisja.. e nje engjell sikur foli
Mos u bej e mar .. mos vuaj per tradhtar
E une prisja .. derisa djelli doli
Qirinjet u shuan ..lulet ishin thar
At dit doja t'vdisja.. e nje engjell sikur foli
Mos u bej e mar .. mos vuaj per tradhtar


Ky tekst u dërgua nga Kaltrina Lulaj   TimI12Aferdita Demaku
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/09/2013
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: Bleri Production


Aferdita Demaku - Më Nuk Vuaj Për Tradhtar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Nuk Vuaj Për Tradhtar".
3. Video është e këngës "Më Nuk Vuaj Për Tradhtar", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0