A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aferdita Demaku - Deshte A S'deshte


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Si Nje Maturante"


Sa shume me pelqen,por tregome si ta them veshtire ta them ne sy kur jam vetem me ty,pse njehere sme flet, pse zemren ma vret,sonte kur skam gjume po me mungon shume-Ti do te jesh fati im ne kete jete, deshte a sdeshte kjo eshte e vertete,ti do te jesh ai qe zemren ma mban deshte a sdeshte une e jotja jam-Ti me dashuron, por ende se pranon, askush sikur une nuk te don me shume,pse njehere sme flet,pse zemren ma vret sonte kur skam gjume po me mungon shume-Ti do te jesh fati im ne kete jete,deshte a sdeshte kjo eshte vertete,ti do te jesh ai qe zemren ma mban,deshte a sdeshte une e jotja jam,ti do te jesh fatim ne kete jete deshte a sdeshte kjo eshte e vertete,ti do te jesh ai qe zemren ma mban deshte a sdeshte une e jotja jam


Lyrics submited by arlinda thaqi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019