Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku & Avni Bushi - Sa Per Nje Fillim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

13/03/2013

2013-03-13T21:53:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Per Nje Fillim" kënduar nga Aferdita Demaku & Avni Bushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aferdita Demaku & Avni Bushi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet