Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aferdita Demaku - Lujna Knojna Me Daire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lujna Knojna Me Daire".
3. Video është e këngës "Lujna Knojna Me Daire", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aferdita Demaku - Lujna Knojna Me Daire  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/03/2013

2013-03-22T11:11:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lujna Knojna Me Daire" kënduar nga Aferdita Demaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aferdita Demaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Avdyl Mziu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

dit e dasmes ka qellue jan mledh bijat me ni ven
gjith se bashku me festue mat bukrin gazmend
2x

Lujna knojna me daire
na ka dal nusja e mire
lujna knojna dej nsabah dasem tmadhe bojna na
2x

paska dal nana te dera me prit nusen kur po vjen
zemra saj eshte gezue nuri po i shkelqen
2x

Lujna knojna me daire
na ka dal nusja e mire
lujna knojna dej nsabah dasem tmadhe bojna na
2xMë Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë