A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Aferdita Demaku - A Me Don Sa Te Dua


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/07/2016

2016-07-25T14:10:16

Lyrics:

Milaim Islami

Music & Arrangement:

Valter Beqo

Video Production:

MAX Production

Song from the album:

"Lotë Dashurie"


Ref (2x)
A me don ti mua sa te du unë ty
Me thuaj oj zemer sa me don
Këtë dua ta di

I
Shiko qiellin o shpirti im
Numero yjet pambarim
Mendo boten krejt flori
Aq per ty kam dashuri (2x)

Ref (2x)
A me don ti mua sa te du unë ty
Me thuaj oj zemer sa me don
Këtë dua ta di

II
Zjarrin ndezur si vullkan
Shpirtin tim vec ti e mban
N'atë an vec ty te vërej
Aromën tëndë nga larg ta ndjej (2x)

Ref (6x)
A me don ti mua sa te du unë ty
Me thuaj oj zemer sa me don
Këtë dua ta di


Lyrics submited by Shqiptar e loqkë
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019