Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aferdita Elshani - Jeto Ti Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeto Ti Per Mua".
3. Video është e këngës "Jeto Ti Per Mua", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aferdita Elshani - Jeto Ti Per Mua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

31/05/2013

2013-05-31T16:16:10+00:00jeto ti per mua
se un do te vdes
ah tradhtia jote
ma humbi q'do shpers

kur ta degjosh kengen time
nder mend ka me te ra
sa tradhti n'ket jet me ke ba
do ta lusesh perendein
qe prap tme shikosh
por te gjall kurr ma s'do tme takosh

mendove n'ket jet
mua m'ke gezu
ah jo veten rand
e paske mashtru

n'ket rini mua te shkretes
vdekjen ma ke pru
s'terdhi keq jo aspak per mu

por mos eja tash te varri
mua mem pengu
lem te qet atje me pushu

ka te kalosh ka vendi
ku jam tu pushu
mos harro nje lule mbi varr t'ma len mu
dhe i kujto fjalet qe mi thae mu
ah sa shpejt i paske harru
por te lutem per mbi varr
lot mos me t'piku
se ma ran ti ke mem lendu


Ky tekst u dërgua nga Imja
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Elshani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë