Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Piku Loti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Piku loti ,e zemra mu ndal
ishin te renda fjalet qe mi tha

Keshtu do te jet per ne me mire
fjala e fundit ,ishte lamtumir

O veq ta dit sa me ka marr malli buzet e mia sante ty ti fali te pres me dit edhe me net
se ti me ishe dashni e vertet (2x)

Piku loti ,e zemra mu ndal
ishin te renda fjalet qe mi tha

Keshtu do te jet per ne me mire
fjala e fundit ,ishte lamtumir

O veq ta dit sa me ka marr malli buzet e mia sante ty ti fali te pres me dit edhe me net
se ti me ishe dashni e vertet (2x)


Ky tekst u dërgua nga Fati Dhe Coli 2brather's


Nuk kemi video për këtë këngë.
Aferdita Elshani - Piku Loti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Piku Loti".
3. Video është e këngës "Piku Loti", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Elshani:


Komente 0