Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Dasma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Dola n'mbremje me shetit e ndgjova nje muzik. Dola n'mbremje me shetit e ndegjova nje muzik.

U afrova me ndegju pash rinin duke vallzu Ne fshat dikush po martohej darsme madhe se q'po bahej.

Me pan shoqet qe shikoja dhe me thirren te vallzoja. Me pan shoqet qe shikoja dhe me thirren te vallzoja.

Tuj vallzu me shkuan syt te nje djal qe bente drit Pa u ndalur me shikonte erdhi afer te vallzonte Duart tona i shtrenguam dashurin e kuptuam Dhe kur darsma perfundoi dashuria jon filloj.

Duart tona i shtrenguam dashurin e kuptuam dhe kur dasma perfundoj dashuria jon filloj.
Duart tona i shtrenguam dashurine e kuptuam dhe kur dasma perfundoi dashuria jon filloj.


Ky tekst u dërgua nga Loori


Nuk kemi video për këtë këngë.
Aferdita Elshani - Dasma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma".
3. Video është e këngës "Dasma", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Elshani:


Komente 1