Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Mos Mos Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nese sonte sme vin ngat
te betohem nes ske rrast
Nese sonte me largohesh
per ket nat do te pendohesh (2herr)

Mos, mos luj me mu
mir edin jam dashuru
Mos, mos luj me mu
ma mir ash me mu afru ( 2 herr)

Nese sonte sjam me ty
Sdo ti kem syt e mi
nese sonte me le vet
sdot me kesh kur per jet (2 herr)

Mos, mos luj me mu
mir edin jam dashuru
Mos, mos luj me mu
ma mir ash me mu afru (4 herr)

MOS MOS


Ky tekst u dërgua nga Vjollca. Viio.


Nuk kemi video për këtë këngë.
Aferdita Elshani - Mos Mos
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Mos".
3. Video është e këngës "Mos Mos", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0