Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Aferdita Elshani - Te Pres

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Pres".
3. Video është e këngës "Te Pres", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aferdita Elshani - Te Pres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

19/03/2016

2016-03-19T15:34:24+00:00Edhe nese me nje gjyle topi do tma vran ket zemer
Edhe nese sa tjam gjall do tma harrosh ket emer

Un prap do te pres, do te pres, do te pres,se humbi ket shpres deri sa vdes.

ref:

Dot luftoj per dashuri(per dashuri) dashuri qe n'gjak me ka hy.. Dot luftoj per dashurin ton o le te thon qka te don ( le te thon)

E nese mendon se nuk ke faj koha gjykon te verteten, po un prap nuk te mallkoj se te du me shum se jeten, Un prap do te pres, do te pres, do te pres,se humbi ket shpres deri sa vdes.

ref:(2x)

Dot luftoj per dashuri(per dashuri) dashuri qe n'gjak me ka hy.. Dot luftoj per dashurin ton o le te thon qka te don ( le te thon)


Ky tekst u dërgua nga Vendlinda
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Elshani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet