Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Aferdita Lala & Kastriot Kola - Mbi Dy Zemra Kendon Bylbyli  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/10/2018

2018-10-18T19:45:01+00:00

Më Shumë Nga

Kastriot Kola (Milici)Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Mbi Dy Zemra Kendon Bylbyli" kënduar nga Aferdita Lala & Kastriot Kola.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Mbi Dy Zemra Kendon Bylbyli".
Videoklipi nga Aferdita Lala & Kastriot Kola i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet