A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Heshtje E Plote

Me vret qendrimi jot
me vret heshtja jote
ecur rrugve ne lot
i shpreh dicka kesaj bote
I them nje tokfjalesh
por ajo nuk me kupton
ja them ndermjet valesh
por ajo sme degjon
Mbyllur aty ne erresire
vazhdon i mbytur ne lot
mendon se mund te jesh mire
se te degjon vec nje zot

- poezi nga Aferdita Salihu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019