Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Zonja - Eja Me Ne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

NJOH NJE DJALE QE CDO DITE
DEL DHE VRET SYRIN TIM
OH DHE PEMA KU MBESHTETET
SE C'NDJEN SHQETESIM

ME VEHTE THOSHA
SI S'TE DHIMBSET MOSHA
CILA VAJZE DO TE GUXOJE
ME TY NE JETE TE SHKOJE
ZGJO VETVETEN ZGJO
MOS PRIT ME MOS U VONO

OH SA SI THOSHA
SI STE DHIMBSET MOSHA
CILA VAJZE DO TE GUXOJE
ME TY NE JETE TE SHKOJE
ZGJO VETVETEN ZGJO
ME NE U BASHKO

MOS PRIT PER TY
TE CELIN LULET
MOS PRIT NE DORE
NJE ZOG TE ULET
JO JETA STA PRANON
KETE REFREN MONOTON

DIL TI ATJE
KU DRITE BEHET VALA
REND TI ATJE
KU KRAHE BEHET FJALA
DHE EMRI TY
TE MERR TJETER KUPTIM
SHOKU IM

ME TY U RRITA
LARG ME THIRRI JETA
IKEN LARG SHOKET E TU
E TI MBETE PRAPE KETU
NDAJ NE KETE MENGJES
DHIMBJE NDJEJ
KUR T'PERSSHENDES

ME TY U RRITA
LARG ME THIRRI JETA
IKEN LARG SHOKET E TU
E TI MBETE PRAPE KETU
NDAJ NE KETE MENGJES
DHIMBJE NDJEJ
KUR TE THERRES

MOS PRIT PER TY
TE CELIN LULET
MOS PRIT NE DORE
NJE ZOG TE ULET
JO JETA STA PRANON
KETE REFREN MONOTON

DIL TI ATJE
KU DRITE BEHET VALA
REND TI ATJE
KU KRAHE BEHET FJALA
DHE EMRI TY
TE MERR TJETER KUPTIM
SHOKU IM


Ky tekst u dërgua nga iLIRJAN ZEQIRI


Nuk kemi video për këtë këngë.
Afërdita Zonja - Eja Me Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Me Ne".
3. Video është e këngës "Eja Me Ne", por nuk këndohet nga Afërdita Zonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Zonja:


Komente 0