Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Zonja - Në Dashurinë E Kësaj Toke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Koken e mbeshtes
mbi supin tend o shok
dhe ndjeva
Zemren qe troket
me ritmin tone rinor
si jeta
Shikoj ne syte e tu
aty vec gjelberon pranvera
Ndaj zemra me thote
do te jem me ty kudo
Nje shok te shtrenjte
ne jete secili e ka
Te dy do te ecim nje hap
gjirhmon per krah
Dhe kur jemi larg
une shokun e ndjej prane
Na kerkon kjo toke
te qeshur an e mbane
Dhe c'dp fjale e tij
eshte drite qe rezaton
Lart e nge njerine'kjo jeta e jone


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Afërdita Zonja - Në Dashurinë E Kësaj Toke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Dashurinë E Kësaj Toke".
3. Video është e këngës "Në Dashurinë E Kësaj Toke", por nuk këndohet nga Afërdita Zonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Zonja:


Komente 0