Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Haziri - Jam Dorëzu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

U mërzita tepër shum
Më shkoj nata hiq pa gjum
Për vendlindjen tuj mendu
Pikoj loti pa m’vet mu

A sa shum i ran gurbeti moj nanë, fotografin me lotë po e lajë...

Refreni:
Jam dorrzu, jam dorrzu
Po m’thot zemra n’shpi me shku
Jam dorrzu s’kam durim
S’ka si ti o vendi im

Me dit shpirti sa më qan
Për minare dhe Ezan
Ramazani shkon e vjen
Larg familjes po më gjen

Ah moj nan që je tuj prit
Pa ty zemra spo m’ban drit
T’kam lan vet kam gabu
T’lutem loke me m’fal mu


Afrim Haziri - Jam Dorëzu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Dorëzu".
3. Video është e këngës "Jam Dorëzu", por nuk këndohet nga Afrim Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Haziri:


Komente 0