Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Afrim Muciqi - "Ku M'je Sonte"

Teksti origjinal i kenges

Ku me je sonte me ka marr malli
Tere kjo pritje mu ne shpirt me kalli
S`te besova qe me ike
Ku mje ti moj qe ne shpirt me fike

Rfereni

Mos mendo se te harroj
Pergjithemone te dashuroj
Mos mendo se te harroj
rinine time po e shkaterron

me kujtohet ajo nate
shi kur biente ne u ndame
ktheu te lutem mos me le ne vetmi
se kjo zemer shume po vun per ty
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019