Afrim Muçiqi

Afrim Muciqi Martohet Me Halime Manin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[11-09-2013]
Këngëtari i mirënjohur Afrim Muçiqi, është martuar me këngëtaren Halime Mani dhe ata tashmë janë duke shijuar pushimet verore jashtë vendit.

Siç kanë deklaruar ata, dashuria e tyre ka lindur brenda një periudhe të shkurtër dhe ja tani ajo është kurorëzuar me martesë. Çifti ndjehet i lumtur me jetën bashkëshortore me gjasë që kështu të vazhdojnë deri në fund të jetës. Më shumë rreth kësaj martese, mund të lexoni në numrin e nesërm të gazetës “Zëri”.
 (Zëri)

Afrim Muciqi Martohet Me Halime Manin


Komente 0