Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Xhelozia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x

Sa e bukur dashuria
Sa e keqe xhelozia
Sa bukur simpatia
Sa e rëndë qenka tradhëtia

Rfereni 2x

Nëse unë vdese apo do të tretem
Kjo këngë për ty do të jetë kujtim i jetësTi mi more enderrat e mia
Ty te vraft moj perendia
Ty te vrafshin moj te mirat e mia
Kurr sedie moj çka është dashnia


Afrim Muciqi - Xhelozia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozia".
3. Video është e këngës "Xhelozia", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0