A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Afrim Muciqi - Harroj Pranverat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2001

2001-12-31T00:00:00

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Shpeta Sound


Merri të gjitha,asgjë mos le
Në jetën time,kurr mo mos u kthe
Asgjë e jotja mos të mbet te unë
Se zemra ime nuk zen plagë më shumë..2 herë

ref:Hiçma unazën që në gisht ma vure
Harroj pranverat kur të kisha lule 2her..
Mos qaj pran meje për ardhmërinë
Se dora ime lotët s'ti fshinë....2herë

Mos kerko falje mos me thirr ne nemer
Mos me shiko ne sy kur me vrave ne zemer
Mos thuaj se gabova mos e mashtro veten
Njerzit gabojnë por jo tan jetën..2 herë

Hiçma unazën që në gisht ma vure
Harroj pranverat kur të kisha lule
Mos qaj pranë meje për adhmërinë
Se dora ime lotët s'ti fshinë.


Ky tekst u dërgua nga hava
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018