Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Prap Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dua te t`harroj
por shpirti nuk don
me vdekjen pajtohem
por me ndarjen jo

para teje s`mundem
zemren ta beje gure
gjithve ju them jo,
por ty s`mundem kurre

ref:
"prap te dua prap te dua
do te vi ate them me pare
por se di midis nesh
a ka mbetur vend per fjale

prap te dua prap te dua
te me kthehesh e lus zotin
nese mgjen duke qare
a do te ma fshish lotin"

gjithe ata qe njoha
fatin e kan gjetur
duke t`pritur ty
vetem une kam mbetur

kur plaga dhemb ne zemer
syte lotet si mbajne
a me ke thane se dhimbjen
s`bashku do ta ndajme


Ky tekst u dërgua nga Nora

Afrim Muciqi - Prap Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prap Te Dua".
3. Video është e këngës "Prap Te Dua", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0