Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Ti Po Gabon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

syri im sikur rrush
sikur ne su desht askush
kah ke ecur, rrugen e doja
e din mire ty te adhuroja

ref:
ti po gabon qe te kaluaren e harron
oo.. sa shume moj me mundon
zemra ste harron
ti je largu me nje tjeter me ke ndrru
oo.. sa shume te kam besu

te gjithe me thojshin
sje per mua por qfaj
kam une qe te dua
dikur cdo qe ti me fale
por kur ike frymen ma ndale


Ky tekst u dërgua nga Elira


Nuk kemi video për këtë këngë.
Afrim Muciqi - Ti Po Gabon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po Gabon".
3. Video është e këngës "Ti Po Gabon", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0