Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Afrim Muciqi - Shume Tkam Deshte E Kur Se Kam Dite

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Tkam Deshte E Kur Se Kam Dite".
3. Video është e këngës "Shume Tkam Deshte E Kur Se Kam Dite", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Afrim Muciqi - Shume Tkam Deshte E Kur Se Kam Dite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

25/03/2013

2013-03-25T09:08:40+00:00E kam dit qe sonte do te gjej ketu
ti sme the po syt e tu me kan tregu
jemi mledhur krejt shoqnia si me par qysh po doket vallja e kanga skan me u ndal
sonte skan me u ndaaal

sdu me lujt me askend tjeter vec me ty se tkam dasht teper je e vogel tash u rrite shum tkam dasht e kurr se ditex2

e kam dit qe ku tshkoj un dhe ti vjen
tka fal zoti vec me ma knac zemren tem
kush po thot se un e ti nuk kemi fat
gjith naten me lujt me ty pom duket pak
oo pom duket pak

sdu me lujt me askend tjeter vec me ty se tkam dasht teper
ke e vogel tash u rrite shum tkam dasht e kurr se dite x4


Ky tekst u dërgua nga Dina
Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet