Më mbaj mend (për 1 muaj)


Afrim Muciqi - Po Mi Dridh Telat E Zemres

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Mi Dridh Telat E Zemres".
3. Video është e këngës "Po Mi Dridh Telat E Zemres", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Afrim Muciqi - Po Mi Dridh Telat E Zemres  (Feat. Shyhrete Behluli)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Afrimi, Shkurtja, Shyhretja & Shaqa"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Shyhrete Behluli

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Ti me je aj tip i femres
Qe mi dridh telat e zemres
Bukurin mak e te rrall
Pa ty jam si peshku ne zall

Mos po thahesh ne zall pa uj
Jam nafak e tjeter kujt
Ma mire djal ta them ne sy
Jam per tjetrin s'jam per ty

Nje damar zemer ma thave
Me keto fjal zemren ma ndave

Nuk kam faj pasha ate nane
Qe dashnija ty te ka zan

Ah dashnija me dogji flak
Para kohe don me me plak
Nuk kam faj pasha ate nane
Qe dashnija ty te ka zan

Une tu vujt e ti ne sevda
Per ty qik do te bi ne bela
Ah kjo zemer s'duron mo
S'mujn me tjetrin syt me te pa

Mos mujsh djal me me pa me sy
Sun e lo tjetrin per ty

Se per ne keshtu koka shkru
S'jam per ty e s'je per mu

Nje damar zemer ma thave
Me keto fjal zemren ma ndave

Nuk kam faj pasha ate nane
Qe dashnija ty te ka zan

Ah dashnija me dogji flak
Para kohe don me me plak

Nuk kam faj pasha ate nane
Qe dashnija ty te ka zan

Nje damar zemer ma thave
Me keto fjal zemren ma ndave

Nuk kam faj pasha ate nane
Qe dashnija ty te ka zan

Ah dashnija me dogji flak
Para kohe don me me plak

Nuk kam faj pasha ate nane
Qe dashnija ty te ka zan


Ky tekst u dërgua nga Endless   arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet