Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Do Ti Kallim Fitilat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


do ti kallim fitilat e dhames doti kallim fitilat e dhames do ja marrim o mat miren nanes do ja marrim o matmiren nanes
o matmiren nana e ka njo e o matm iren nana e ka njo e njo ja marrim e lajm pa as njoe njo ja marim e lajm pa as njo do ja marrim sogarcen babes
doja marrim sogaricen babes o sugaricen ja marrim elajm pa as njo
njo ja marrim e lajm pa as njo eeeeeeeeee


Ky tekst u dërgua nga  Behar

Afrim Muciqi - Do Ti Kallim Fitilat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ti Kallim Fitilat".
3. Video është e këngës "Do Ti Kallim Fitilat", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0