A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Afrim Muciqi - Kur Ece Rruges


Nuk ka akoma asnjë votë


31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ti E Re E Un Beqar"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Ece Rruges" kënduar nga Afrim Muciqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Afrim Muciqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018