Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Kur I Mbusha 20 Vjete Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kur u ktheva nga gurbeti
pash nje vajz me sy si deti
ma mir mos ta kisha pare
un u vrava mori vajze ajo ishte me gersheta ajo ishe 20 vjeq
nuk dot kthehem ne gurbet
pa te mar moj nuk dotle
ajo ishte me gersheta ajo ishe 20 vje
nuk dot kthehem ne gurbet moj
pate mar une nuk e le


Ky tekst u dërgua nga Rina.gona@hotmail.com


Nuk kemi video për këtë këngë.
Afrim Muciqi - Kur I Mbusha 20 Vjete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur I Mbusha 20 Vjete".
3. Video është e këngës "Kur I Mbusha 20 Vjete", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0