Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Mos Mendo Se Te Harroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  10

ku je sonte me ka mar malli
a kjo prtje mu ne shpirt me kalli
te besova zemer mike
ku je sante ti moj qe me fike

mos mendo se te harroj
per gjithmon te dashuroj
mos mendo se te harroj
rini time po shkatroj

me kujto ajo nat shi kur binte
ne te dy u ndam
dhe me lutem mos me le n vetim
se kjo zemer shum po vuj per ty

mos mendo se te harroj
per gjithmndqe te dashuroj
mos mendo se te harroj
rinin time po shkatrroj


Ky tekst u dërgua nga Teuta

Afrim Muciqi - Mos Mendo Se Te Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Mendo Se Te Harroj".
3. Video është e këngës "Mos Mendo Se Te Harroj", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0