Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Afrim Muciqi - Unaze  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/10/2012

2012-10-09T13:05:31Je me mijra vjet me mijra shekuj
zemren time ta kam fal ti je tretur

ndoshta je martuar ndoshta ke dhe fmi
ndoshta m'ka marre malli per me t'pa me sy-2x

refreni-
Unaze,moj unaze e arte
vetem ti me mbete nje kujtim i zjarrte-2x

Dikush shuan etjen ne buzet e tu
te kam thane e dashur sa forte
qe te du
sa pranvera qe po vine dhe po kalojne
zemren time ato s'ma sherojne

refreni-
..........................................................................................


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...