Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Me Dashni Loj Mos Ban Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

I

2x
me dashni loje kurr mos ban
se shpejt rrena del ne mejdan
e pishman kur ke meu ba
ska kush hallin me ta qa

refreni 2x

me dashni e pa dashni
vaj ky halli jone i zi
nuk din kut ma me i besu
ska lezet meu dashuru

II

2x
o ju treja e ju tri
me dashni nuk ka mahi
nje gabim sa po kushton
kush e din kur nuk tradhton

refreni 2x

me dashni e pa dashni
vaj ky halli jone i zi
nuk din kut ma me i besu
ska lezet meu dashuru


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Me Dashni Loj Mos Ban
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Dashni Loj Mos Ban".
3. Video është e këngës "Me Dashni Loj Mos Ban", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0