A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Afrim Muciqi - Rrushi I Vities


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2013

2013-04-17T00:52:10

Oh hajde hajde zëmer o rrushi
Vitiës oh rrushi Vitiës
Oh hajde hajde zëmer o rrushi prishtinës
rrushi Llapashtisës
Oh rrushi Ferizajit
Oh rrushi Drenicës
Oh rrushi Gjilanit
Oh rrushi i Pejës Hajde

Jasha Triki

Oh hajde hajde zëmer oh rrushi i Shkupit
Oh rrushi Prizrenit
Rrushi Rahovecit
Oh rrushi Deqanit
A ka rrush ma a jo

Oh hajde hajde zëmer kalavesh me rrush
Oh sikur Beli ty stë don as kush ty ste don as kush

Hajdeeee


Lyrics submited by Afrimi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019