Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Ani Moj Dashnore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ani moj dashnore, moj zemër krenare
Ani moj dashnore, moj je sikur are
Oh moj dashnore, e bukur je belholle
Oh moj dashnore, faqet kuq si molle

Ani moj dashnore, moj zemër krenare
Oh moj dashnore, moj je e bukur si are
Oh moj dashnore, e bukur belin e holle
Oh moj dashnore, faqet sikur molle

Hajt luj, dashnore, zemrën ma more
Hajt luj, dashnore, ooh,
Ku je moj malësore (2X)


Afrim Muciqi - Ani Moj Dashnore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Moj Dashnore".
3. Video është e këngës "Ani Moj Dashnore", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0