Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Bija E Nanës Bijë, Moj Sugare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Bij E Nanes Bij, Moj Sugare
Shyqyr Mrrina Nana Tjeter Shpi Met Dhan
Bij E Nanes Bij, Moj Sugare
Shyqyr Mrrina Nana Tjeter Shpi Met Dhan

(2X)

Po Vin Krushqit Per Met Mar
Hajde Bij Me Te Puth Ne Ball
Me Tupana Presin N'Der
Duhet Nana Me T' Percjell

(2X)
Qeli Syt Oj Bij Boni Kater
Se Ne Shpi Te Huj Kurgjo S'ka Per Hater

(4X)
Po Vin Krushqit Per Met Mar
Hajde Bij Me Te Puth Ne Ball
Me Tupana Presin N'Der
Duhet Nana Me T' Percjell


Ky tekst u dërgua nga  Aiida

Afrim Muciqi - Bija E Nanës Bijë, Moj Sugare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bija E Nanës Bijë, Moj Sugare".
3. Video është e këngës "Bija E Nanës Bijë, Moj Sugare", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0