Më mbaj mend (për 1 muaj)


Afrim Muciqi - Çka Ka Kurbetqari

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çka Ka Kurbetqari".
3. Video është e këngës "Çka Ka Kurbetqari", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Afrim Muciqi - Çka Ka Kurbetqari  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

27/08/2017

2017-08-27T09:36:41+00:00Janana janaaneee janane jananae janaanee

Qka ka gurbetqari nan o qe osht merzite
Qka ka gurbetqari nan o qe osht merzite
E ka marr malli o hajde o my kthy ne shpiee
E ka marr malli o hajde o mu kthy ne shpieeee

Nau ka merzit djali oj nan,ma ka zan dashniaa
Nau ka merzit djali oj nan,ma ka zan dashniaa
O prej merzis o hajde ma ka zan rakia
o prej merzis moj hajde ma ka zan rakia

Qka ka gurbetqari nan qe nuk flet me gojeee
QKA KA GURBETQARI NAN QE NUK FLET ME GOJEE
E ka marr malli moj hajde o mu kthy nkosov eee
E ka marr malli moj hajde o mu kthy nkosoveeee

Qka gurbetqari nan o qe osht merzite
Qka gurbetqari nan o qe osht merzite
E ka marr malli moj hajde o mu kthy nprishtin ee
E ka marr malli moj hajde o mu kthy nprishtin ee


Ky tekst u dërgua nga Leotrim
Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet