Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Qe Tri Vera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

[2x]:Mori çike moj bukuri,
ma ke qu shpirtin peshé,
kur m'shikon me ata sy,
duket se kam lind per ty

Ref:
Jeta ime gjemba e therra,
po te pres çike qe 3 vera,
qe 3 vera po te pres,
krejt çka kam per ty i shes

do ta shes un dhe oren,
hajde çiko jepma doren,
do ta shes un edhe shpin,
veq ti falma dashuriné

Shpesh te shoh ne kafiteri
ne mahnit me hijeshi,
kur vallzoné ti mu me huton,
zemra vetem ty te don,

shpesh te shoh ne kafiteri
me mahnit me bukuri,
kur vallzoné ti mu me huton,
zemra vetem ty te don

Ref [2x]:
Jeta ime gjemba e therra,
po te pres çike qe 3 vera,
qe 3 vera po te pres,
krejt çka kam per ty i shes

do ta shes un dhe oren,
hajde çiko jepma doren,
do ta shes un edhe shpin,
vetem falma dashuriné


Ky tekst u dërgua nga Zamiri

Afrim Muciqi - Qe Tri Vera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qe Tri Vera".
3. Video është e këngës "Qe Tri Vera", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0