Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Mori Nanë E Zeza Nanë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

mori nane e zeza nane
mkan ra plumat oj nan n'xhamadan
mkan ra plumat oj nane n'xhamadan
varr te terun oj nan me kan lane
sa dot majsh oj nane zi o per mue ,
sa tjen jeta per me jetuee,
o sa tjen jeta per me jetuee
vjen pranvera qyqja me knue ,
vjen pranvera qyqja me knue
shkon e mjera nan mej limuee,
poj limon o nana rrem o me rreme
qyqja nana per djalin teme,
qyqja nana o per djal o te ri
n'koh mat mir po shkon n'dhe te zi,
n'koh mat te miren po shkon n'dhe te zi
eee la nanen o me dur o ne gji,
eee la nanen o me dur ne gji
sa tjen jeta per me majte zi ee


Ky tekst u dërgua nga Shkumbin Ratkoceri

Afrim Muciqi - Mori Nanë E Zeza Nanë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Nanë E Zeza Nanë".
3. Video është e këngës "Mori Nanë E Zeza Nanë", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0