Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - M'synë Dushmani Në Llap Me Hy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

o msyn o dushmani
o n'prizeren e
poj thot lumes n'mejdan
a po del

poj thot lumes n'mejdan
a po del e

o mor dushman e
o cofsh oj zi e
sasht kollaj
ne lum o me hy e

sasht kollaj
ne lum o me hy e

hej ty po te duket
o luma pak e
gryken e?????
ta lava ne gjak e

gryken e?????
ta lava ne gjak e

hej krisi pushka
o ushtoj brija
rrept luftoj halim spahija
rrept luftoj
halim spahija


Ky tekst u dërgua nga sinan hajdini


Nuk kemi video për këtë këngë.
Afrim Muciqi - M'synë Dushmani Në Llap Me Hy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'synë Dushmani Në Llap Me Hy".
3. Video është e këngës "M'synë Dushmani Në Llap Me Hy", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0