Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Po Këndon Bilbili Fushave Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po këndon bilbili fushave,fushave
Fushave mi lale lule fushave
Seç ka marrë avazin e nuseve,nuseve
Nuseve mi lale lule nuseve
Lum kush i ka,lum kush i ka 2x
Lum ata mandilla qe lozin me ta

Ç'po këndon bilbili fusheve,fusheve
Fusheve mi lale lule fusheve
Seç ka marrë avazin nuseve,nuseve
Nuseve mi lale lule nuseve
Lum aj qe i ka,lum kush i ka
Lum ata mandilla qe lozin me ta 2x

Lum kush i ka,lum kush i ka
Lum ata mandilla qe lozin me ta 2x


Ky tekst u dërgua nga Anonim


Nuk kemi video për këtë këngë.
Afrim Muciqi - Po Këndon Bilbili Fushave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Këndon Bilbili Fushave".
3. Video është e këngës "Po Këndon Bilbili Fushave", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0