Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Moj Selvije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

moj selvije moj kuj na je
jam e nanes babes
ooo ku kam nejt

jam e nanes moj jam e babaes
jam selvija o hajde e elez agez
jam selvija o hejde e elez ages

elez aga del o ne cajle se selvijen o hajde lunn me dajre
se selvijen oo lun me dajre

elez aga del o te fusha se selvijen o hajde lun me cupa.


Ky tekst u dërgua nga Tane


Nuk kemi video për këtë këngë.
Afrim Muciqi - Moj Selvije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Selvije".
3. Video është e këngës "Moj Selvije", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0